I am a 20 y.o. Guy from Ukraine.Currently living in Copenhagen.Right now i am preparing to apply to university here. I really love traveling,meeting new people and enjoying life)
Образ жизни
Интересуется: Бары
Интересуется: Собаки
Свободно владеет: Английский
Изучает: Датский
Своему молодому я я бы сказал(а)...
never regret anything, because there is no point in doing it