hellloo, I‘m basti, a student living in germany. I’m an open-minded and cheerful person who enjoys getting to know different cultures and meeting new people. Above all, I strongly believe in treating everyone with respect and stand firmly against any form of discrimination!!
Интересуется: Книги и литература
Интересуется: Чтение
Интересуется: Бег
Интересуется: Общение