Hello ,I'm new here, and honestly, I do not quite know what to write and how to write. A brief introduction to anyone who wants to know who I am... I am a very ordinary person. I'm very respectful and not rude to people. I like to laugh and have have as much fun as possible.
Интересуется: Гурман
Интересуется: Пешие прогулки
Свободно владеет: Индонезийский
Изучает: Немецкий